Apartmán na Slovensku

Stránka se připravuje

Nově nabízíme ubytování pro 2-4osoby v soukromém apartmá v  Hotelovém apartmánovém domě v areálu Ski parku v Ružomberku. Ubytování se nachází jen 100 metrů od lyžařských vleků a dolní stanice 8-mimístné kabinové lanovky, která Vás pohodlně vyveze na Malino Brdo, hlavní brány do pohoří Velká Fatry a 3 km od samotného centra města Ružomberok.

Hotelový dům je umístěn v nejnavštěvovanějším regioně Slovenska LIPTOV. Díky přírodním poměrům se LIPTOV stal místem celoročního relaxu. Je vyhledávaný pro široké možnosti pěší turistiky, cykloturistiky, vodních sportů, lyžařské i běžecké turistiky. 

Apartmány jsou plně vybavené. K dispozici je plně vybavený kuchyňský kout s nádobím, ledničkou, mikrovlnkou a součástí apartmánu je ložní a koupelnové prádlo. Apartmán je s balkonem a je vybavený manželskou postelí a rozkládací sedací soupravou.

V přízemí domu se nachází recepce, která funguje 24hodin denně, moderní restaurace, kongresové centrum, uzamykatelné soukromé boxy na kola i lyže pro každý apartmán, výtah.Nad areálem se nachází parkoviště, vyhrazené jen pro ubytované hosty . Přímo za areálem je zřízena dančí obora, kde je možno sledovat volně žijící zvířata. Ke stravování lze využít příjemně zařízenou restauraci přímo v apartmánovém domě. Moderně vypadající a pohodlně zařízený hotel, který uspokojí nároky každého z vás. 

V blízkém okolí se nachází termální lázně Bešeňova (cca 15min autem) a největší Aquapark Tatralandia s westernovým městečkem.  

Těšíme se na Vaší návštěvu a garantujeme Vám příjemně strávený čas jak v zimním, tak v letním období.