Harmonelo 500ml - všechny druhy

Vyprodáno Harmonelo 500ml - všechny druhy - na DOTAZ

Výrobky HARMONELO a vše o jejich použití  najdete na našem webu zde: https://eshop-jana.harmonelo.shop  ceny při nákupu 1 kusu 1100.-Kč

Doporučuje se kombinace maximálně 4 produktů denně !  

Pokud máte dotazy, zájem o koupi nebo registraci kontaktujte nás na email:

apartman.vlckova@gmail.com nebo telefon 777 450 360.

Po registraci při nákupu zvýhodněná cena.

Produkty je nutné pro zachování jejich vlastností a trvanlivosti skladovat stanoveným způsobem, který je uveden na etiketě Produktu nebo na webových stránkách Společnosti www.harmonelo.com. 

FLEXI: Napomáhá především normálnímu stavu kloubů a kostí, díky jedinečné směsi účinných látek, jako je kolagen, MSM, chondroitin, glukosamin a Boswellia serrata.

PROBIO: Příznivě působí na střevní mikrobiotu, kde napomáhá udržení jejího normálního stavu a zároveň lepší a hladší průchodnosti střev. Obsahuje jedinečnou kombinaci 12 probiotických kmenů.

COLOSTRUM: Doplňek stravy s přírodním kolostrem obohaceným o inaktivované kvasnice, mikrobiálně aktivovanou kurkumu a selen společně s vitamínem K a D, které jsou silným štítem pro udržení zdravé funkce imunitního systému a kostí. 

CDB: Přispívá k normální psychické činnosti a ke správné činnosti nervové soustavy. Podporuje správnou funkci imunitního systému díky kombinaci CBD, Omega 3 a vitamínu B6. 

BIFI: Sirup je výjimečný díky vyvážené kombinaci inulinu a fruktooligosacharidů z čekanky. Přímo podporuje významné změny v mikrobiomu se zaměřením na množení bifidobakterií. Bez lepku a mléčných složek.

VITALITY: Tekutý doplněk stravy díky vitamínu C a kombinaci aktivních látek, jako jsou papain, bromelain a proteázy, doplněné o aloe vera, podporuje správnou funkci imunitního systému.

SLIM: Tekutý doplněk stravy na bázi prebiotické rozpustné vlákniny a komplexu biologicky aktivních molekul určených k redukci tělesné hmotnosti.

LIFE: Obsahuje vyváženou kombinaci šťáv z černé goji a dračího plodu. Je obohacen o sílu betaglukanu z hlívy ústřičné. Bez lepku a mléčných složek.

LACTO: Jedinečnost sirupu spočívá v kombinaci inulinu a galaktooligosacharidů z čekanky. Přímo podporuje významné změny v mikrobiomu se zaměřením na množení lactobacilů.

GREEN: Kombinace zelených potravin – mladý ječmen, chlorella, spirulina, ovocné vlákniny a fermentovaných ovocných a zeleninových šťáv, přispívá k celkovému povzbuzení organismu a normální funkci imunitního systému. Uklidňuje zažívání a působí silně prebioticky.

0 Kč