Masáže

Snížení napětí je cesta k uvolnění. Naše masáže "Deep Tissue" představují masáž hlubokých tkání. Tyto masáže jsou určeny pro všechny -  nejedná se o žádnou bolestivou masáž. 

Tato masáž se zaměřuje na hlubší vrstvy svalové tkáně. Masážní technika "Deep Tissue" pracuje s tkání, nikoliv "na tkáni". Je to masáž beroucí ohled na napětí a přetížení svalových struktur, kdy terapeut pracuje pomalu, aby měl dostatečný prostor vnímat strukturu těla a vhodně tak reagovat na jeho zpětné podněty a to buď zrelaxováním a prodloužením dotčené tkáně nebo odstraněním zatuhlých míst. Odstraňuje svalové spasmy, chronické napětí ve svalech a uvolňuje nejen nervové cesty, ale i klouby a to pomocí pomalých hlubokých hmatů, protahování a tlaku prstů, loktů a předloktím na stažených místech, tedy svalových vláknech, šlachách a vazech. Stažené svaly totiž blokují průchod kyslíku a výživných látek a tím ve svalové tkáni vytvářejí toxiny. Při masáži dochází k uvolnění odpadních látek a jejich následnému vylučování z těla a zlepšení průtoku krve a kyslíku v tkáních. Po masáži doporučujeme zvýšený přísun tekutin - nejlépe vody- která napomáhá k vylučování toxických látek z těla. Tato masáž se zaměřuje na zatuhlé oblasti, svalové spasmy, bolestivé, stažené svaly, dokáže zvýšit hybnost a přinést úlevu při opakovaném přetížení a zlepšit stav i tkání, které v minulosti utrpěly například úraz. "Deep Tissue"  je také skvělou preventivní péčí proti svalovým a fasciálním disbalancím a z nich plynoucím bolestivým symptomům či úrazům.  Primárním cílem této masáže je proměnit svalové omezení a bolest na co nejdelší dobu.

Masáž "Deep Tissue" je původem z Irska, která se velmi rozšířila v USA a Velké Británii. Jedná se o typ terapeutické masáže, který patří v zahraničí již mnoho let k nejžádanějším masážím vůbec.


Masáž není vhodná ihned po jídle. Doporučujeme dodržovat odstup alespoň 1 hodiny. Rovněž není masáž vhodná ihned po použití whirlpool vany - v případě, že máte objednaný wellness v podvečer doporučujeme masáž v jiný den nebo třeba v dopoledních hodinách. 


V případě jakékoliv masáže je nutné, aby byl Váš masér informován o Vašem zdravotním stavu a případných zdravotních omezeních a obtížích. Masáž má klientovi pomoci, může však i ublížit, pokud se nedodržují daná pravidla. Než si masáž objednáte, věnujte prosím pozornost níže uvedenému, v případě nejistoty raději konzultujte Váš zdravotní stav s Vašim lékařem. 

Částečná kontraindikace, která neumožňuje masáž celého těla:

* vysoký krevní tlak 

* cukrovka

* zelený zákal

* epilepsie

* křečové žíly - je možná pouze masáž chodidel a horní poloviny těla


Kontraindikace úplná - masáž se nedoporučuje provádět vůbec ! Vhodná je vždy konzultace s lékařem

* infekční onemocnění a nachlazení

* akutní zánět jakékoliv části těla

* onkologické onemocnění

* alkoholové opojení 

* intoxikace drogami


Ceník masáže: (po předchozí domluvě - nejlépe 2-3 dny předem)

Záda                                       30min                650.- Kč
Nohy                                       30min               650.- Kč

Masáž chodidel                     30min                650.- Kč
Ruce+ramena+šíje                 30min                650.- Kč

Nohy+záda                             40min                850.- Kč                                                                                                                                                                                        Chodidla+záda                       40min                850.- Kč

Masáž celého těla                  90min                1800.-Kč      

(jedná se o masáž těchto partií: chodidla, nohy z obou stran, hýždě, záda, šíje, břicho, ruce, hrudník)

Intenzivní terapie                    60min               1200.-Kč 

(v případě, že společně zjistíme, že určitá část těla vykazuje větší svalové napětí a vyžaduje intenzivní                                                                                                           péči, je tato masáž určena právě k tomuto účelu. Vše po vzájemné dohodě.)

Masáž dle domluvy s terapeutem            30 minut            650.-Kč    

Masáž dle domluvy s terapeutem            40 minut            850.-Kč

 


V případě zájmu o pobyt využijte náš rezervační formulář nebo volejte tel. 777450360