Apartmány 

Domácí mazlíčci nejsou v apartmánech  povoleni !!! 

Apartmán I. - Javorový apartmán s infrasaunou

- je umístěn v prvním patře a v podkroví domu se samostatným vstupem ze společné chodby domu. Velikost apartmánu je 70m2. Skládá se ze dvou pokojů v podkroví, kde jsou umístěné ložnice, z nichž jedna je průchozí. První ložnice je pro 2-4 osoby s manželskou postelí a možností 2 přistýlek a druhá ložnice pro 2- 4 osoby a je vybavena manželskou postelí a 2 samostatnými válendami. V případě potřeby je k dispozici na vyžádání zdarma dětská polohovací jídelní židlička, přebalovací pult s vaničkou a za poplatek dětská postýlka.

Dále je v apartmánu v prvním patře jedno samostatné sociální zařízení (WC, sprchový kout, umyvadlo, pračka, fén), plně vybavená kuchyňská linka (trouba, sklokeramická deska, myčka, lednice s výparníkem uvnitř, mikrovlnka, varná konvice, automatické espresso, topinkovač, veškeré potřebné nádobí) , která je spojená s prostornou jídelnou se stolem a lavicemi a obytnou společenskou místností s rozkládací rohovou sedací soupravou, LCD TV a minibarem. Součástí místnosti je i fotbálek, a šipky pro dospělé i pro děti.


Součástí tohoto apartmánu je i infrasauna, kterou mohou hosté kdykoliv ZDARMA použít.

K dispozici je klientům společná venkovní terasa s grilem a dále společenské hry, soft tenis, šipky.

WiFi připojení k internetu zdarma. Parkování přímo u objektu.

Tento Javorový apartmán je vhodný pro ubytování 2-8 (max. 10) osob.


Apartmán II. - Ořechový apartmán s infrasaunou

- je rovněž umístěn v prvním patře a v podkroví domu se samostatným vstupem ze společné chodby domu. Velikost apartmánu je 65m2. Skládá se z jednoho pokoje v podkroví, kde je umístěná ložnice pro 2-4 osoby s manželskou postelí a 2 samostatnými válendami. V případě potřeby je k dispozici na vyžádání zdarma dětská polohovací jídelní židlička, přebalovací pult s vaničkou a za poplatek dětská postýlka.

Dále je v apartmánu v prvním patře jedno samostatné sociální zařízení (WC, sprchový kout, umyvadlo, pračka, fén), v prvním patře je plně vybavená exkluzivní kuchyňská linka (trouba, indukční varná deska, myčka, lednice s tříšuplíkovým mrazákem, mikrovlnka, varná konvice, automatické espresso, překapávací kávovar, topinkovač, veškeré potřebné nádobí), která je spojená s jídelnou se stolem a židlemi a obytným obyvákem s LCD TV , minibarem a krbovými kamnami, kde je možnost spaní dalších dvou osob na manželské posteli o velikosti 140x200cm případně je možnost doplnění dvou přistýlek. Součástí místnosti jsou šipky pro děti i pro dospělé.   


Součástí tohoto apartmánu je i infrasauna, kterou mohou hosté kdykoliv ZDARMA použít.                                                                                       

K dispozici je klientům společná venkovní terasa s grilem a dále společenské hry, soft tenis, šipky.


WiFi připojení k internetu zdarma. Parkování přímo u objektu.


Tento Ořechový apartmán je vhodný pro ubytování 2- 6 (max 8 ) osob.                                                                                                                                            
                                                            

Apartmán III. - Kaštanový apartmán

- je rovněž umístěn v prvním patře se samostatným vstupem ze společné chodby domu. Velikost apartmánu je 36m2. Skládá se z jednoho pokoje s kuchyňským koutem a jídelním stolem, kde je plně vybavená kuchyňská linka (trouba, indukční varná deska, podstavná lednice s příručním mražáčkem, myčka, mikrovlnka, varná konvice, topinkovač, veškeré potřebné nádobí) a druhého pokoje, kde je umístěná ložnice pro 2-3 osoby s manželskou postelí a 1 samostatnou válendou. V případě potřeby je k dispozici na vyžádání zdarma dětská polohovací jídelní židlička, přebalovací pult s vaničkou a za poplatek dětská postýlka. 

Dále je u apartmánu jedno samostatné sociální zařízení (WC, sprchový kout, umyvadlo, fén).


K dispozici je klientům společná venkovní terasa s grilem a dále společenské hry, soft tenis, šipky.


WiFi připojení k internetu zdarma. Parkování přímo u objektu.


Tento Kaštanový apartmán je vhodný pro ubytování 2- 3 (max. 4) osoby.Všechny apartmány jsou vytápěny ústředním topením.

V našich apartmánech se používají přezůvky !

Povlečení, ručníkový a utěrkový servis je pro nás samozřejmostí, stejně tak jako jar, tablety do myčky, tekuté toaletní mýdlo na umyvadle, či toaletní papír ...

Infrasauna je k dispozici pro klienty z Ořechového a Javorového apartmánu během pobytu ZDARMA.

Parkoviště a venkovní plochy jsou 24 hodin denně monitorovány kamerovým systémem.

Zákaz kouření v celém objektu.

V případě uplatnění slevy formou "DÁRKOVÉHO POUKAZU" je nutno jej při příjezdu a placení pobytu vždy předložit - není-li dohodnuto s majitelkou jinak. Platba pobytu je možná jen v HOTOVOSTI - vždy při příjezdu, případně bankovním převodem uskutečněným před nástupem na ubytování.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Aktuální obsazenost najdete na:

https://www.apartmany-vlckova.cz/aktualni-obsazenost/A nezapomeňte při návštěvě našich apartmánů navštívit jednu z nejkrásnějších zoologických zahrad v české republice ZOO Zlín Lešná.