Apartmány 

Respektujeme aktuální vládní nařízení související s COVID-19. Rezervace všech pobytů je při uzavření ubytovacích zařízení možno zdarma přebukovat na jiný termín případně stornovat bez sankcí. 

Domácí mazlíčci nejsou v apartmánech  povoleni !!! 

Upozorňujeme klienty, že v našich apartmánech nejsou povoleny hlasité bujaré oslavy a narozeninové párty a rovněž ani rozlučky se svobodou či jiné podobné aktivity trvající do pozdních nočních nebo brzkých ranních hodin. Děkujeme za pochopení.......

POBYT ve všech apartmánech je minimálně na 2 noci pro minimálně 2 osoby - v případě ubytování jedné osoby je platná cena minimálního obsazení apartmánů. V případě zájmu o pobyt na jednu noc pro více osob je nutno dohodnout individuální podmínky.

Při volných kapacitách (převážně mimo letní sezonu) je možno se ubytovat již v dopoledním čase od 7.00 hodin. Rovněž je možné domluvit i případný pozdější odjezd (obojí nutno předem prověřit).   

Všechny apartmány jsou vybaveny klimatizací, kterou je možné doobjednat a použít za příplatek. 

Součástí vybavení Javorového, Ořechového, Dubového a Kaštanového apartmánu je soukromá infrasauna (přímo v každém apartmánu), kterou mohou ubytovaní hosté kdykoliv zdarma použít a zpříjemnit si tak chvíle strávené pobytem u nás. Pro všechny apartmány je v čase od 16.00 -20.00 hodin (po-ne) k dispozici za poplatek relaxační wellness zona (nutno objednávat minimálně 2 dny předem !) , kde najdete vířivou vanu, carbonovou saunu, Finskou saunu, ohřívací lavici, kneipův chodník, masážní podlahu, ledové vědro, masážní sprchu,  ochlazovací sud a venkovní ochlazovací terasu. Po předchozí dohodě je možno pro naše ubytované klienty objednat privátně i mimo uvedený čas. Přímo u apartmánu je společná venkovní terasa, kde je v letních měsících pro děti k dispozici pískoviště, skluzavka, odrážedla, houpačky a trampolína .Na terase je pro klienty ze všech apartmánů přichystán ke grilování krb, ohniště, ruské kuželky, šipky, slunečník a venkovní nábytek atd. 


Při pobytu v našich apartmánech jsou klienti povinni dodržovat "Ubytovací řád" a rovněž "Provozní a bezpečnostní pokyny pro venkovní areál" a "Provozní a bezpečnostní pokyny "Relaxační zóny" Apartmánů Vlčková - najdete je při příjezdu na stole v každém apartmánu v šanonu s "Tipy na výlety", kde rovněž najdete heslo na připojení k WIFI. 

Naše apartmány jsou rozloženy ve dvou patrech. V přízemí najdete "Relaxační zónu se samostatným venkovním přístupem, dále pak Třešňový a Akátový apartmán - rovněž oba se samostatným venkovním vstupem od strany hlavní cesty a nakonec Dubový apartmán se vstupem pod schodištěm do horního prvního patra ze společné chodby. V prvním patře najdete další tři samostatné apartmány (Kaštanový, Javorový a Ořechový apartmán), do kterých je přístup z přízemí po schodišti nahoru a pak ze společné chodby. Ořechový a Javorový apartmán má ještě v podkroví umístěné ložnice na spaní. 

Apartmán I. - Javorový apartmán s infrasaunou (plocha apartmánu 105m2)


- je umístěn v prvním patře a v podkroví domu se samostatným vstupem ze společné chodby domu. Velikost apartmánu je 105m2. Skládá se ze dvou pokojů v podkroví, kde jsou umístěné dvě ložnice, z nichž jedna je průchozí do druhé. První ložnice je pro 2-4 osoby s manželskou postelí o velikosti 180x200cm a možností 2 rozkládacích křesel jako přistýlek a druhá ložnice pro 2- 4 osoby a je vybavena jednou manželskou postelí o velikosti 180x200cm a 2 samostatnými válendami. 

Dále je v apartmánu v prvním patře jedno samostatné sociální zařízení (WC, sprchový kout, umyvadlo, pračka, fén), plně vybavená kuchyňská linka (trouba, sklokeramická deska, myčka, lednice s mražákem, mikrovlnka, varná konvice, automatické espresso, topinkovač, veškeré potřebné nádobí) , která je spojená s prostornou jídelnou se stolem a lavicemi a obytnou společenskou (obývací) místností s rozkládací rohovou sedací soupravou, LCD TV a minibarem. Součástí místnosti je i fotbálek.

V případě potřeby je k dispozici na vyžádání  dětská polohovací jídelní židlička, přebalovací pult s vaničkou a dětská postýlka s příslušenstvím.


Součástí tohoto apartmánu je i soukromá infrasauna, kterou mohou hosté kdykoliv ZDARMA použít.


K dispozici je klientům společná venkovní terasa s grilem, v letních měsících pískoviště, houpačky, skluzavka a trampolína, ruské kuželky a dále společenské hry, soft tenis, šipky pro dospělé i pro děti.


WiFi připojení k internetu zdarma. Parkování přímo u objektu.


Tento Javorový apartmán je vhodný pro ubytování 2-8 (max. 10) osob.

Apartmán III. - Kaštanový apartmán s infrasaunou (plocha apartmánu 47m2)


- je rovněž umístěn v prvním patře se samostatným vstupem ze společné chodby domu. Velikost apartmánu je 47m2. Skládá se z jednoho pokoje s kuchyňským koutem a jídelním stolem, kde je plně vybavená kuchyňská linka (trouba, sklokeramická deska, myčka, lednice s mražákem, mikrovlnka, varná konvice, automatické espresso, topinkovač, veškeré potřebné nádobí) a druhého pokoje,který je oddělen posuvnou skleněnou zástěnou, kde je umístěná ložnice pro 2-5 osob s jednou manželskou postelí o velikosti 180x200cm a 1 samostatnou válendou a případně dvěmi rozkládacími křesly jako přistýlkami. Součástí apartmánu je i malý balkonek. Dále je u apartmánu jedno samostatné sociální zařízení (WC, sprchový kout, umyvadlo, fén). V případě potřeby je k dispozici na vyžádání dětská polohovací jídelní židlička, přebalovací pult s vaničkou a dětská postýlka s příslušenstvím

Součástí tohoto apartmánu je i soukromá infrasauna, kterou mohou hosté kdykoliv ZDARMA použít.


K dispozici je klientům společná venkovní terasa s grilem, v letních měsících pískoviště, houpačky, skluzavka a trampolína, ruské kuželky a dále společenské hry, soft tenis, šipky.


WiFi připojení k internetu zdarma. Parkování přímo u objektu.


Tento Kaštanový apartmán je vhodný pro ubytování 2- 3 - 5 (max. 5) osob.
Apartmán V. -  Třešňový apartmán  (plocha apartmánu 50m2)


- je umístěn v přízemí domu v jeho přední části směrem k silnici. Velikost apartmánu je 50m2. Skládá se z jednoho pokoje s obyvacím prostorem s LCD TV, minibarem a s kuchyňským koutem s jídelním stolem a židlemi, kde je plně vybavená kuchyňská linka (trouba, sklokeramická deska, myčka, lednice s mražákem, mikrovlnka, varná konvice, automatické espresso, topinkovač, veškeré potřebné nádobí). Součástí tohoto pokoje je i jedna manželská postel o velikosti 180x200cm a pro další dvě osoby je možnost využít rozkládací sedací soupravu. Dále je v tomto apartmánu jedna samostatná ložnice pro 2 osoby, kde najdete jednu manželskou postel o velikosti 180x200cm. (Pokud si apartmán pronajmou dvě osoby není tato ložnice běžně klientům k dispozici - pouze po předchozí domluvě). V apartmánu je jedno samostatné sociální zařízení (WC, sprchový kout, umyvadlo, fén). V případě potřeby je k dispozici na vyžádání dětská polohovací jídelní židlička, přebalovací pult s vaničkou a dětská postýlka s příslušenstvím.

K dispozici je klientům společná venkovní terasa s grilem, v letních měsících pískoviště, houpačky, skluzavka a trampolína, ruské kuželky a dále společenské hry, soft tenis, šipky, pro dospělé i pro děti.


WiFi připojení k internetu zdarma. Parkování přímo u objektu.


Apartmán V. lze propojit s apartmánem VI. a zvýšit jeho kapacitu o dvě osoby. 

Tento Třešňový apartmán je vhodný pro ubytování 2- 4 osob (max 6 osob

Apartmán II. - Ořechový apartmán s infrasaunou (plocha apartmánu 95m2)


- je rovněž umístěn v prvním patře a v podkroví domu se samostatným vstupem ze společné chodby domu. Velikost apartmánu je 95m2. Skládá se z jednoho pokoje v podkroví, kde je umístěná jedna ložnice pro 2-4 osoby s jednou manželskou postelí o velikosti 180x200cm a 2 samostatnými válendami. 

Dále je v apartmánu v prvním patře jedno samostatné sociální zařízení (WC, sprchový kout, umyvadlo, pračka, fén), v prvním patře je plně vybavená exkluzivní kuchyňská linka (trouba, indukční varná deska, myčka, lednice s tříšuplíkovým mrazákem, mikrovlnka, varná konvice, automatické espresso, překapávací kávovar, topinkovač, veškeré potřebné nádobí), která je spojená s jídelnou se stolem a židlemi a obytným obyvákem s LCD TV , minibarem a krbovými kamnami. Spaní dalších dvou osob na manželské posteli o velikosti 140x200cm případně možnost doplnění 1 rozkládacího křesla jako přistýlky například pro děti je možné ve společném obyvacím prostoru v prvním patře. V případě potřeby je k dispozici na vyžádání dětská polohovací jídelní židlička, přebalovací pult s vaničkou a dětská postýlka s příslušenstvím.

 Součástí tohoto apartmánu je i soukromá infrasauna, kterou mohou hosté kdykoliv ZDARMA použít.                         

K dispozici je klientům společná venkovní terasa s grilem, v letních měsících pískoviště, houpačky, skluzavka a trampolína, ruské kuželky a dále společenské hry, soft tenis, šipky pro dospělé i pro děti.


WiFi připojení k internetu zdarma. Parkování přímo u objektu.


Tento Ořechový apartmán je vhodný pro ubytování 2- 6 (max 7 ) osob.


Apartmán IV. - Dubový apartmán s infrasaunou  (plocha apartmánu 55m2)


- je umístěn v přízemí domu hned vedle vstupních dveří do budovy před schodištěm do horních pater objektu se samostatným vstupem z této společné chodby. Velikost apartmánu je 55m2. Skládá se z jednoho pokoje s obyvacím prostorem s LCD TV, minibarem a s kuchyňským koutem s jídelním stolem a židlemi, kde je plně vybavená kuchyňská linka (trouba, sklokeramická deska, myčka, lednice s mražákem, mikrovlnka, varná konvice, automatické espresso, topinkovač, veškeré potřebné nádobí). Součástí tohoto pokoje je i jedna manželská postel o velikosti 180x200cm a pro další dvě osoby je možnost využít rozkládací křeslo jako přistýlku. Dále je v tomto apartmánu jedna samostatná ložnice pro 2 osoby, kde najdete jednu manželskou postel o velikosti 180x200cm. (Pokud si apartmán pronajmou dvě osoby není tato ložnice běžně klientům k dispozici - pouze po předchozí domluvě). V apartmánu je jedno samostatné sociální zařízení (WC, sprchový kout, umyvadlo, fén). V případě potřeby je k dispozici na vyžádání dětská polohovací jídelní židlička, přebalovací pult s vaničkou a dětská postýlka s příslušenstvím.

Součástí tohoto apartmánu je soukromá infrasauna, kterou mohou hosté kdykoliv ZDARMA použít.


K dispozici je klientům společná venkovní terasa s grilem, v letních měsících pískoviště, houpačky, skluzavka a trampolína, ruské kuželky a dále společenské hry, soft tenis, šipky, pro dospělé i pro děti.


WiFi připojení k internetu zdarma. Parkování přímo u objektu.

Tento Dubový apartmán je vhodný pro ubytování 2- 4 - 6 (max 6 ) osob.


Apartmán VI. - Akátový apartmán   (plocha apartmánu 33m2)                                   

není k dispozici pro pronájem


 -  je umístěn v přízemí domu v jeho přední části směrem k silnici. Velikost apartmánu je 33m2. Skládá se z jednoho pokoje s LCD TV, s mini kuchyňským koutem s jídelním stolem a židlemi, kde je vybavená minikuchyně (trouba, dvouplotýnková varná deska, myčka, malá lednice s mražákem uvnitř, mikrovlnka, varná konvice, automatické espresso, topinkovač, veškeré potřebné nádobí). Součástí tohoto pokoje je jedna variabilní rozkládací plnohodnotná postel  o velikosti 90-135-180x200cm. V apartmánu je jedno samostatné sociální zařízení (WC, sprchový kout, umyvadlo, fén).

K dispozici je klientům společná venkovní terasa s grilem, v letních měsících pískoviště, houpačky, skluzavka a trampolína, ruské kuželky a dále společenské hry, soft tenis, šipky, pro dospělé i pro děti.


WiFi připojení k internetu zdarma. Parkování přímo u objektu.


Apartmán V. lze propojit s apartmánem VI. a zvýšit jeho kapacitu o dvě osoby.

Tento Akátový apartmán je vhodný pro ubytování 1 - 2 osob 


Přistýlky v podobě rozkládacích křesel jsou variabilní a je možné je dle potřeby přemístit do jednotlivých apartmánů.Všechny apartmány jsou vytápěny ústředním topením.

V našich apartmánech se používají přezůvky !

Povlečení, ručníkový a utěrkový servis je pro nás samozřejmostí, stejně tak jako jar, tablety do myčky, tekuté toaletní mýdlo na umyvadle, či toaletní papír  ...

Soukromá infrasauna přímo v jednotlivých apartmánech je k dispozici pro klienty z Ořechového, Kaštanového, Dubového a Javorového apartmánu během pobytu neomezeně ZDARMA.

Parkoviště a venkovní plochy jsou 24 hodin denně monitorovány kamerovým systémem. 

Objekt je oplocený a uzavřený.

Terasy jak krytá, tak nekrytá jsou umístěny hned u vchodu do domu a jsou klientům všech apartmánů neomezeně k dispozici včetně krbu, grilu, ohniště, ruských kuželek, basketbalového koše, šipek, společenských her a sedacího venkovního nábytku - po použití je nutné vždy nábytek zpět uklidit do vyhrazených prostor. Vedle terasy je pro děti v letních měsících ke zpestření pobytu malé pískoviště, houpačka, houpací kruhy, odrážedla, průlezka se skluzavkou a trampolína - použití je možné jen za dozoru dospělé osoby a na vlastní nebezpečí a je nutné dodržovat "Provozní a bezpečnostní pokyny pro venkovní areál" - za případné úrazy neručíme. Terasy jsou v provozu od jara do podzimu - v návaznosti na aktuální počasí. Od sezony 2024 budou mít klienti k dispozici venkovní bazén.

Obecní hřiště pro děti je klientům k dispozici jen pár metrů od našich apartmánů hned za hasičskou zbrojnicí a další dětské hřiště najdete v areálu přírodního koupaliště u objektu Koliby na konci obce.

Zákaz kouření v celém objektu.

V případě uplatnění slevy formou "DÁRKOVÉHO POUKAZU" je nutno jej při příjezdu a placení pobytu vždy předložit - není-li dohodnuto s majitelkou jinak. Platba pobytu je možná jen v HOTOVOSTI - vždy při příjezdu, případně bankovním převodem uskutečněným před nástupem na ubytování.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Můžete využít i našich pobytových balíčků

Aktuální obsazenost najdete na:

https://www.apartmany-vlckova.cz/aktualni-obsazenost/

V zimních měsících si kousek od nás můžete skvěle zalyžovat . V okolí je několik lyžařských středisek.

Nezapomeňte při návštěvě našich apartmánů navštívit jednu z nejkrásnějších zoologických zahrad v české republice ZOO Zlín Lešná.

Po celý rok můžete zase k aktivitám na kole nebo na běžkách využít Hostýnskou magistrálu.