Apartmány 

Domácí mazlíčci nejsou v apartmánech  povoleni !!! 

POBYT ve všech apartmánech je minimálně na 2 noci pro minimálně 2 osoby 

- v případě ubytování jedné osoby je platná cena minimálního obsazení apartmánů. V případě zájmu o pobyt na jednu noc pro více osob je nutno dohodnout individuální podmínky.

Při volných kapacitách (převážně mimo letní sezonu) je možno se ubytovat již v dopoledním čase od 7.00 hodin. Rovněž je možné domluvit i případný pozdější odjezd (obojí nutno předem prověřit).   

Všechny apartmány v 1.patře jsou vybaveny klimatizací, kterou je možné doobjednat a použít za příplatek. 

Součástí vybavení Javorového, Ořechového, Dubového a Kaštanového apartmánu je soukromá infrasauna (přímo v každém apartmánu), kterou mohou ubytovaní hosté kdykoliv zdarma použít a zpříjemnit si tak chvíle strávené pobytem u nás.

Pro všechny apartmány je v čase od 16.00 -20.00 hodin (po-ne) k dispozici za poplatek relaxační zona, kde najdete vířivou vanu, carbonovou saunu, ohřívací lavici, kneipův chodník a ochlazovací sud. Po předchozí dohodě je možno pro naše ubytované klienty objednat privátně i mimo uvedený čas (platné od března 2021).

Přímo u apartmánu je společná venkovní terasa, kde je v letních měsících pro děti k dispozici pískoviště, skluzavka, odrážedlo, houpačky a trampolína .Na terase je pro klienty ze všech apartmánů přichystán příruční gril, ohniště, ruské kuželky, šipky, slunečník a venkovní nábytek. 


Při pobytu v našich apartmánech jsou klienti povinni dodržovat "Ubytovací řád" a rovněž "Provozní a bezpečnostní pokyny pro venkovní areál" a "Provozní a bezpečnostní pokyny relaxační zony" Apartmánů Vlčková - najdete je při příjezdu na stole v každém apartmánu v šanonu s "Tipy na výlety".

Apartmán I. - Javorový apartmán s infrasaunou (plocha apartmánu 70m2)

- je umístěn v prvním patře a v podkroví domu se samostatným vstupem ze společné chodby domu. Velikost apartmánu je 70m2. Skládá se ze dvou pokojů v podkroví, kde jsou umístěné dvě ložnice, z nichž jedna je průchozí do druhé. První ložnice je pro 2-4 osoby s manželskou postelí o velikosti 180x200cm a možností 2 přistýlek a druhá ložnice pro 2- 4 osoby a je vybavena jednou manželskou postelí o velikosti 180x200cm a 2 samostatnými válendami. 

Dále je v apartmánu v prvním patře jedno samostatné sociální zařízení (WC, sprchový kout, umyvadlo, pračka, fén), plně vybavená kuchyňská linka (trouba, sklokeramická deska, myčka, lednice s výparníkem uvnitř, mikrovlnka, varná konvice, automatické espresso, topinkovač, veškeré potřebné nádobí) , která je spojená s prostornou jídelnou se stolem a lavicemi a obytnou společenskou (obývací) místností s rozkládací rohovou sedací soupravou, LCD TV a minibarem. Součástí místnosti je i fotbálek.

V případě potřeby je k dispozici na vyžádání zdarma dětská polohovací jídelní židlička, přebalovací pult s vaničkou a za symbolický  poplatek dětská postýlka s příslušenstvím.


Součástí tohoto apartmánu je i soukromá infrasauna, kterou mohou hosté kdykoliv ZDARMA použít.


K dispozici je klientům společná venkovní terasa s grilem, v letních měsících pískoviště, houpačky, skluzavka a trampolína, ruské kuželky a dále společenské hry, soft tenis, šipky pro dospělé i pro děti.


WiFi připojení k internetu zdarma. Parkování přímo u objektu.


Tento Javorový apartmán je vhodný pro ubytování 2-8 (max. 10) osob.


Apartmán III. - Kaštanový apartmán s infrasaunou (plocha apartmánu 45m2)

- je rovněž umístěn v prvním patře se samostatným vstupem ze společné chodby domu. Velikost apartmánu je 36m2. Skládá se z jednoho pokoje s kuchyňským koutem a jídelním stolem, kde je plně vybavená kuchyňská linka (trouba, sklokeramická deska, myčka, lednice s výparníkem uvnitř, mikrovlnka, varná konvice, automatické espresso, topinkovač, veškeré potřebné nádobí) a druhého pokoje,který je oddělen posuvnou skleněnou zástěnou, kde je umístěná ložnice pro 2-5 osob s jednou manželskou postelí o velikosti 180x200cm a 1 samostatnou válendou a dvěmi rozkládacími křesly. Součástí apartmánu je i malý balkonek. Dále je u apartmánu jedno samostatné sociální zařízení (WC, sprchový kout, umyvadlo, fén). V případě potřeby je k dispozici na vyžádání zdarma dětská polohovací jídelní židlička, přebalovací pult s vaničkou a za symbolický poplatek dětská postýlka s příslušenstvím

Součástí tohoto apartmánu je i soukromá infrasauna, kterou mohou hosté kdykoliv ZDARMA použít.


K dispozici je klientům společná venkovní terasa s grilem, v letních měsících pískoviště, houpačky, skluzavka a trampolína, ruské kuželky a dále společenské hry, soft tenis, šipky.


WiFi připojení k internetu zdarma. Parkování přímo u objektu.


Tento Kaštanový apartmán je vhodný pro ubytování 2- 5 (max. 5) osob.

Apartmán II. - Ořechový apartmán s infrasaunou (plocha apartmánu 70m2)

- je rovněž umístěn v prvním patře a v podkroví domu se samostatným vstupem ze společné chodby domu. Velikost apartmánu je 65m2. Skládá se z jednoho pokoje v podkroví, kde je umístěná jedna ložnice pro 2-4 osoby s jednou manželskou postelí o velikosti 180x200cm a 2 samostatnými válendami. 

Dále je v apartmánu v prvním patře jedno samostatné sociální zařízení (WC, sprchový kout, umyvadlo, pračka, fén), v prvním patře je plně vybavená exkluzivní kuchyňská linka (trouba, indukční varná deska, myčka, lednice s tříšuplíkovým mrazákem, mikrovlnka, varná konvice, automatické espresso, překapávací kávovar, topinkovač, veškeré potřebné nádobí), která je spojená s jídelnou se stolem a židlemi a obytným obyvákem s LCD TV , minibarem a krbovými kamnami. Spaní dalších dvou osob na manželské posteli o velikosti 140x200cm případně možnost doplnění 1-2 přistýlek například pro děti je možné ve společném obyvacím prostoru v prvním patře. V případě potřeby je k dispozici na vyžádání zdarma dětská polohovací jídelní židlička, přebalovací pult s vaničkou a za symbolický poplatek dětská postýlka s příslušenstvím.

                                                                                    Součástí tohoto apartmánu je i soukromá infrasauna, kterou mohou hosté kdykoliv ZDARMA použít.                         

K dispozici je klientům společná venkovní terasa s grilem, v letních měsících pískoviště, houpačky, skluzavka a trampolína, ruské kuželky a dále společenské hry, soft tenis, šipky pro dospělé i pro děti.


WiFi připojení k internetu zdarma. Parkování přímo u objektu.


Tento Ořechový apartmán je vhodný pro ubytování 2- 6 (max 7 ) osob.
Apartmán VI. - Dubový apartmán s infrasaunou  (plocha apartmánu 55m2)

- je umístěn v přízemí domu hned vedle vstupních dveří do budovy před schodištěm do horních pater objektu se samostatným vstupem z této společné chodby. Velikost apartmánu je 55m2. Skládá se z jednoho pokoje s obyvacím prostorem s LCD TV, minibarem a s kuchyňským koutem s jídelním stolem a židlemi, kde je plně vybavená kuchyňská linka (trouba, sklokeramická deska, myčka, lednice s výparníkem uvnitř, mikrovlnka, varná konvice, automatické espresso, topinkovač, veškeré potřebné nádobí). Součástí tohoto pokoje je i jedna manželská postel o velikosti 180x200cm a pro další dvě osoby je možnost využít rozkládací křesla. Dále je v tomto apartmánu jedna samostatná ložnice pro 2 osoby, kde najdete jednu manželskou postel o velikosti 180x200cm. (Pokud si apartmán pronajmou dvě osoby není tato ložnice běžně klientům k dispozici - pouze po předchozí domluvě). V apartmánu je jedno samostatné sociální zařízení (WC, sprchový kout, umyvadlo, fén). V případě potřeby je k dispozici na vyžádání zdarma dětská polohovací jídelní židlička, přebalovací pult s vaničkou a za symbolický poplatek dětská postýlka s příslušenstvím.

Rovněž součástí tohoto apartmánu je soukromá infrasauna, kterou mohou hosté kdykoliv ZDARMA použít.

K dispozici je klientům společná venkovní terasa s grilem, v letních měsících pískoviště, houpačky, skluzavka a trampolína, ruské kuželky a dále společenské hry, soft tenis, šipky, pro dospělé i pro děti.


WiFi připojení k internetu zdarma. Parkování přímo u objektu.


Tento Dubový apartmán je vhodný pro ubytování 2- 6 (max 6 ) osob.


Všechny apartmány jsou vytápěny ústředním topením.

V našich apartmánech se používají přezůvky !

Povlečení, ručníkový a utěrkový servis je pro nás samozřejmostí, stejně tak jako jar, tablety do myčky, tekuté toaletní mýdlo na umyvadle, či toaletní papír  ...

Soukromá infrasauna přímo v apartmánu je k dispozici pro klienty z Ořechového, Kaštanového, Dubového a Javorového apartmánu během pobytu ZDARMA.

Parkoviště a venkovní plochy jsou 24 hodin denně monitorovány kamerovým systémem. 

Objekt je oplocený a uzavřený.

Terasa je umístěna hned u vchodu do domu a je klientům všech apartmánů neomezeně k dispozici včetně příručního grilu, ohniště a sedacího nábytku - po použití je nutné vždy nábytek zpět uklidit do vyhrazených prostor. Vedle terasy je pro děti v letních měsících ke zpestření pobytu malé pískoviště, houpačka, odrážedlo, průlezka se skluzavkou a trampolína - použití je možné jen za dozoru dospělé osoby a na vlastní nebezpečí a je nutné dodržovat "Provozní a bezpečnostní pokyny pro venkovní areál"- za případné úrazy neručíme.

Obecní hřiště pro děti je klientům k dispozici jen pár metrů od našich apartmánů hned za hasičskou zbrojnicí a další dětské hřiště najdete v areálu přírodního koupaliště u objektu Koliby na konci obce.

Zákaz kouření v celém objektu.

V případě uplatnění slevy formou "DÁRKOVÉHO POUKAZU" je nutno jej při příjezdu a placení pobytu vždy předložit - není-li dohodnuto s majitelkou jinak. Platba pobytu je možná jen v HOTOVOSTI - vždy při příjezdu, případně bankovním převodem uskutečněným před nástupem na ubytování.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Aktuální obsazenost najdete na:

https://www.apartmany-vlckova.cz/aktualni-obsazenost/

A nezapomeňte při návštěvě našich apartmánů navštívit jednu z nejkrásnějších zoologických zahrad v české republice ZOO Zlín Lešná.