Aktuální obsazenost - actual occupancy

Vždy aktualizovaný kalendář obsazenosti. 

Domácí mazlíčci nejsou v apartmánech povoleni ! 

Upozorňujeme klienty, že v našich apartmánech nejsou povoleny hlasité bujaré oslavy a narozeninové párty a rovněž ani rozlučky se svobodou či jiné podobné aktivity trvající do pozdních nočních nebo brzkých ranních hodin. Děkujeme za pochopení.

POBYT ve všech apartmánech je minimálně na 2 noci pro minimálně 2 osoby - v případě ubytování jedné osoby je platná cena minimálního obsazení apartmánů. V případě zájmu o pobyt na jednu noc pro více osob je nutno dohodnout individuální podmínky, nebo využít náš pobytový balíček s privátním vstupem do "Relaxační wellness zóny" na 180minut. 

Při volných kapacitách (převážně mimo letní sezonu) je možno se ubytovat již v dopoledním čase od 7.00 hodin. Rovněž je možné domluvit i případný pozdější odjezd (obojí nutno předem prověřit).  

Vzhledem k nejen plošně prováděné desinfekci ozonem všech prostor v rámci hygienických a bezpečnostních opatřeních souvisejícím s COVID-19 před každým příjezdem hostů, potřebujeme delší časový úsek k přípravě apartmánů. Pokud se střídají klienti v apartmánech v jeden den (což je hlavně v období letní sezony a prázdnin), je možné Vaše ubytování a předání apartmánu až v pozdějším odpoledni (cca 17.00 hodin). Klidně ale můžete k nám dojet i v dopoledních hodinách, dát si věci do ledničky, případně ponechat v apartmánu  zavazadla, převzít si klíče od apartmánu a vyrazit třeba na výlet nebo využít naši venkovní terasu k odpočinku. Jakmile bude Váš apartmán připraven zašleme Vám zprávu a bude už jen na Vás kdy se vrátíte zpět 😊. 

Respektujeme vládní nařízení související s COVID-19. Rezervace všech pobytů je při uzavření ubytovacích zařízení možno zdarma přebukovat na jiný termín případně stornovat bez sankcí. Vyjímkou jsou povolené pracovní pobyty. 

Javorový apartmán s infrasaunou ZDARMA
Javorový apartmán s infrasaunou ZDARMA

vhodný pro ubytování 2 - 8 osob (max. 10)

Kaštanový apartmán s infrasaunou ZDARMA
Kaštanový apartmán s infrasaunou ZDARMA

vhodný pro ubytování 2 - 5 osob

vhodný pro ubytování 2 - 6 osob (max. 7)

Dubový apartmán s infrasaunou ZDARMA
Dubový apartmán s infrasaunou ZDARMA

vhodný pro ubytování 2-6 osob (max. 7)

Třešňový apartmán
Třešňový apartmán

vhodný pro ubytování 2 - 6 osob

Akátový apartmán
Akátový apartmán

vhodný pro ubytování 2 osob bez možnosti přistýlky

Dle usnesení vlády ČR a Ministerstva zdravotnictví ze dne 28. května 2021 č. 486 dochází s účinností od 31.5.2021 k rozvolnění a povolení ubytovacích služeb s dodržením následujících opatření:

Ubytovací služby lze poskytnout pouze osobám, které nemají klinické příznaky onemocnění COVID-19 a prokáží, že

- absolvoval nejdéle před 7 dny PCR test na veřejném odběrovém místě s negativním výsledkem

- absolvoval nejdéle před 72 hodinami před nástupem na ubytování antigenní test na veřejném odběrovém místě s negativním výsledkem

- prošel alespoň první dávkou očkování proti onemocnění covid-19, přičemž od této dávky musí uběhnout nejméně 22 dní

- má vystaven certifikát Ministerstva zdravotnictví ČR o provedeném očkování proti onemocnění COVID-19, a od aplikace druhé dávky očkovací látky uplynulo nejméně 14 dní

- prodělaly laboratorně potvrzené onemocnění COVID-19, uplynula u něj doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 nebo RT PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní

- prokáže potvrzením od zaměstnavatele, že absolvoval nejdéle před 72 hodinami samotest s negativním výsledkem

- u dětí od 6 let doloží čestné prohlášení, resp. čestné prohlášení jeho zákonného zástupce, že ve škole absolvoval nejdéle před 72 hodinami samotest s negativním výsledkem

- všechny tyto osoby lze ubytovat na nejdéle 7 dnů, pro prodloužení pobytu musí opětovně splnit uvedenou podmínku nebo na místě podstoupit preventivní antigenní test na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2, který je určen pro samotestování nebo povolený Ministerstvem zdravotnictví k použití laickou osobou, s negativním výsledkem)všechny

Pokud nebudete mít potvrzení sebou je možné zakoupit na místě za symbolickou cenu antigenní test určený pro samotestování povolený a schválený Ministerstvem zdravotnictví k použití pro laickou veřejnost s výběrem ze dvou možností buď výtěrový nebo ze slin.

V ubytovacích zařízeních, je nutné mít ve všech společných prostorách nasazený respirátor či jiný ochranný prostředek bez výdechového ventilu s filtrační účinností alespoň 94% (respirátory třídy FFP2 / KN 95, nanorouška apod.). Při ubytování prosím dodržujte zvýšená hygienická pravidla. Při vstupu i ve vnitřních prostorách je připraven desinfekční prostředek anticovid a je tedy možné si kdykoliv vydezinfikovat ruce. Je pravidelně též prováděna desinfekce všech prostor ozonem a desinfekce u často dotýkaných ploch (kliky, zábradlí, madla, vypínače).

Děkujeme za pochopení a respektování nařízení Ministerstva zdravotnictví a vlády ČR. Jana Komárková

            Závazná ON-LINE  rezervace pobytu            

Zarezervujte si svůj závazný pobyt včas vyplněním následujícího ON-LINE rezervačního formuláře.

Tuto závaznou rezervaci Vám následně potvrdíme i emailem (We will confirm your booking by email).

V případě pouze poptávky na eventuální volné kapacity ubytování prosím ON-LINE rezervační formulář prosím nevyplňujte !!! Obsazenost s volnými termíny je na stránkách vždy aktuální.  K poptávce a případným dotazům k ubytování můžete využít formulář na poslední webové stránce v záložce KONTAKT.

Domácí mazlíčci nejsou v apartmánech povoleni !!!

Závazná ON-LINE rezervace pobytu: 

Respektujeme vládní nařízení související s COVID-19. Rezervace všech pobytů je při uzavření ubytovacích zařízení možno zdarma přebukovat na jiný termín případně stornovat bez sankcí. 

Pokud vlastníte slevový nebo dárkový voucher je nutné jej vždy před nástupem na ubytování předložit ! Bez předložení nebude jeho hodnota akceptována. 


V případě uplatnění slevy formou "DÁRKOVÉHO POUKAZU" je nutno jej při příjezdu a placení pobytu vždy předložit - není-li dohodnuto s majitelkou jinak. Platba pobytu je možná jen v HOTOVOSTI - vždy při příjezdu, případně bankovním převodem uskutečněným před nástupem na ubytování.

STORNO PODMÍNKY a poplatky počítané z celkové ceny ubytování při zrušení objednané závazné rezervace pobytu:

Zrušení ubytování více než 30 dní před příjezdem :                  platba 0% z ceny ubytování     
Zrušení ubytování méně než 30 dní před příjezdem :                platba 25% z ceny ubytování  
Zrušení ubytování 7 dní před příjezdem :                                  platba 50% z ceny ubytování           
Zrušení ubytování 2 dny a méně před příjezdem :                     platba 100% z ceny ubytování    

Není-li domluveno telefonicky jinak, přijímáme pouze písemné objednávky a to buď vyplněním rezervačního formuláře nebo emailem.

Není-li domluveno jinak, ubytovatel si vyhrazuje právo po přijetí závazné objednávky na pobyt vyžadovat zálohu na ubytování ve výši 30 - 50% z ceny pobytu splatnou do 5 dnů od objednání převodem na účet, který bude zaslán emailem s potvrzením pobytu. Doplatek pobytu je hrazen v hotovosti při příjezdu na ubytování.