Aktuální obsazenost - actual occupancy

Vždy aktualizovaný kalendář obsazenosti. 

Domácí mazlíčci nejsou v apartmánech povoleni ! 

Upozorňujeme klienty, že v našich apartmánech nejsou povoleny hlasité bujaré oslavy a narozeninové párty a rovněž ani rozlučky se svobodou či jiné podobné aktivity trvající do pozdních nočních nebo brzkých ranních hodin. Děkujeme za pochopení.

POBYT ve všech apartmánech je minimálně na 2 noci pro minimálně 2 osoby - v případě ubytování jedné osoby je platná cena minimálního obsazení apartmánů. V případě zájmu o pobyt na jednu noc pro více osob je nutno dohodnout individuální podmínky, nebo využít náš pobytový balíček s privátním vstupem do "Relaxační wellness zóny" na 180minut. 

Při volných kapacitách (převážně mimo letní sezonu) je možno se ubytovat již v dopoledním čase od 7.00 hodin. Rovněž je možné domluvit i případný pozdější odjezd (obojí nutno předem prověřit). Pokyny k příjezdu najdete zde: https://www.apartmany-vlckova.cz/pokyny-k-prijezdu/

Vzhledem k nejen plošně prováděné desinfekci ozonem všech prostor v rámci hygienických a bezpečnostních opatřeních souvisejícím s COVID-19 před každým příjezdem hostů, potřebujeme delší časový úsek k přípravě apartmánů. Pokud se střídají klienti v apartmánech v jeden den (což je hlavně v období letní sezony a prázdnin), je možné Vaše ubytování a předání apartmánu až v pozdějším odpoledni (cca 17.00 hodin). Klidně ale můžete k nám dojet i v dopoledních hodinách, dát si věci do ledničky, případně ponechat v apartmánu  zavazadla, převzít si klíče od apartmánu a vyrazit třeba na výlet nebo využít naši venkovní terasu k odpočinku. Jakmile bude Váš apartmán připraven zašleme Vám zprávu a bude už jen na Vás kdy se vrátíte zpět 😊. 

Respektujeme platná vládní nařízení související s COVID-19. Rezervace všech pobytů je při uzavření ubytovacích zařízení možno zdarma přebukovat na jiný termín případně stornovat bez sankcí. 

Javorový apartmán s infrasaunou ZDARMA
Javorový apartmán s infrasaunou ZDARMA

vhodný pro ubytování 2 - 8 osob (max. 10)

  vhodný pro ubytování 2 - 6 osob (max. 7)

Kaštanový apartmán s infrasaunou ZDARMA
Kaštanový apartmán s infrasaunou ZDARMA

vhodný pro ubytování 2 - 5 osob (max. 5)

Dubový apartmán s infrasaunou ZDARMA
Dubový apartmán s infrasaunou ZDARMA

vhodný pro ubytování 2-6 osob (max. 7)

Třešňový apartmán
Třešňový apartmán

vhodný pro ubytování 2 - 6 osob

Akátový apartmán
Akátový apartmán

vhodný pro ubytování 2 osob bez možnosti přistýlky