Nejrychlejší cesta k nám
Trasa z Prahy, Brna: po D1 až na exit 265, dále po D55 a sjet na exit 17 směr Hulín. Dále pokračovat po silnici 432 přes Třebětice na Holešov. Při vjezdu do Holešova odbočit vpravo na silnici 438 na Zahnašovice a Horní Lapač. Potom pokračovat po silnici 490 na Žabárnu a Fryšták. Ve městě Fryšták za náměstím odbočit vlevo na silnici 489 směr Lukov, Kašava. Před obcí Kašava na rozcestí s Hospůdkou pod Rablinou odbočit vlevo do obce Vlčková. Apartmány se nachází na levé straně silnice, naproti kapličce, cca 50m za druhou autobusovou zastávkou v obci.

Trasa z Olomouce: po silnici 55 směr Krčmaň, Kokory, Přerov. V Přerově za vlakovým podjezdem odbočit vpravo na ulici Polní, za řekou Bečvou u obchodního centra Tesco odbočit vpravo a hned první odbočku vlevo okolo vlakového a autobusového nádraží až k supermarketu Hypernova. U Supermarketu Hypernova na semaforech opět vpravo po ulici Tovární. Na konci této ulice vlevo směr Zlín - stále po silnici číslo 55 až k odbočce na D1. Na exitu 267 sjet na D55 a zde sjet na exit 17 směr Hulín. Dále pokračovat po silnici 432 přes Třebětice na Holešov. Při vjezdu do Holešova odbočit vpravo na silnici 438 na Zahnašovice a Horní Lapač. Potom pokračovat po silnici 490 na Žabárnu a Fryšták. Ve městě Fryšták za náměstím odbočit vlevo na silnici 489 směr Lukov, Kašava. Před obcí Kašava na rozcestí s Hospůdkou pod Rablinou odbočit vlevo do obce Vlčková. Apartmány se nachází na levé straně silnice, naproti kapličce, cca 50m za druhou autobusovou zastávkou v obci.

Pokud nechcete k Vaší cestě použít dálnici, tak za nájezdem na dálnici odbočíte další křižovatku vlevo na silnici číslo 490 směr Stará Ves, Rimice, Holešov. K vjezdu do Holešova jeďte stále rovně, neodbočujte vpravo a použijte Přerovskou ulici. Při vjezdu na první kruhový objezd použijte první výjezd směrem na náměstí. Při výjezdu z náměstí u kostela použijte dalším kruhovém objezdu druhý výjezd směr Zlín. Pokračujte po Masarykově ulici na třetí kruhový objezd u Lidlu a zde použijte třetí výjezd. Dále pokračujte rovně ven z města směr Přílepy a Lukoveček. Za obcí Lukoveček se napojíte na začátku města Fryšták na silnici číslo 490. Ve městě Fryšták za náměstím odbočit vlevo na silnici 489 směr Lukov, Kašava. Před obcí Kašava na rozcestí s Hospůdkou pod Rablinou odbočit vlevo do obce Vlčková. Apartmány se nachází na levé straně silnice, naproti kapličce, cca 50m za druhou autobusovou zastávkou v obci.

Trasa z Ostravy: po D1 až na exit 330 Hladké Životice. Dále po silnici číslo 57 směr Nový Jičín, Hodslavice, Valašské Meziříčí, Jablůnka. Za obcí Jablůnka odbočit vpravo na silnici 437 směr Ratiboř, Hošťálková. Dále odbočit na silnici 489 směr Držková, Kašava. Za obcí Kašava na rozcestí s Hospůdkou pod Rablinou odbočit vpravo do obce Vlčková. Apartmány se nachází na levé straně silnice, naproti kapličce, cca 50m za druhou autobusovou zastávkou v obci.

www.apartmany-vlckova.cz