Ořechový apartmán s infrasaunou

Apartmán II. - Ořechový apartmán s infrasaunou (plocha apartmánu 95m2)

- je rovněž umístěn v prvním patře a v podkroví domu se samostatným vstupem ze společné chodby domu. Velikost apartmánu je 95m2. Skládá se z jednoho pokoje v podkroví, kde je umístěná jedna ložnice pro 2-4 osoby s jednou manželskou postelí o velikosti 180x200cm a 2 samostatnými válendami.

Dále je v apartmánu v prvním patře jedno samostatné sociální zařízení (WC, sprchový kout, umyvadlo, pračka, fén), v prvním patře je plně vybavená exkluzivní kuchyňská linka (trouba, indukční varná deska, myčka, lednice s tříšuplíkovým mrazákem, mikrovlnka, varná konvice, automatické espresso, překapávací kávovar, topinkovač, veškeré potřebné nádobí), která je spojená s jídelnou se stolem a židlemi a obytným obyvákem s LCD TV , minibarem a krbovými kamnami. Spaní dalších dvou osob na manželské posteli o velikosti 140x200cm případně možnost doplnění 1 rozkládacího křesla jako přistýlky například pro děti je možné ve společném obyvacím prostoru v prvním patře. V případě potřeby je k dispozici na vyžádání dětská polohovací jídelní židlička, přebalovací pult s vaničkou a dětská postýlka s příslušenstvím.

Součástí tohoto apartmánu je i soukromá infrasauna, kterou mohou hosté kdykoliv ZDARMA použít.

K dispozici je klientům společná venkovní terasa s grilem, v letních měsících pískoviště, houpačky, skluzavka a trampolína, ruské kuželky a dále společenské hry, soft tenis, šipky pro dospělé i pro děti.


WiFi připojení k internetu zdarma. Parkování přímo u objektu.


Tento Ořechový apartmán je vhodný pro ubytování 2- 6 (max 7 ) osob.