BabyOno Teploměr do vody ŽIRAFA

Teploměr do vody

Vanička skládací dětská Keeeper, růžová, modrá

Kategorie: Dětské zboží | Kojenecké potřeby | Kojenecká hygiena | Koupání kojenců | Koupací vaničky a kyblíky 

Výrobce: ECO TOYS

Skládací dětská vanička s vypouštěcím otvorem.

Věnováno dětem od prvních dnů života. Vana s funkcí syntaxe je perfektním řešením pro čerstvé rodiče. Poslouží nejen doma, ale i při rodinných výletech.
Možnost skládání ušetří místo, zvláště když má koupelna omezený prostor. Bez problémů se vejde do kufru auta a dokonce i do většího kufru, což znamená, že jej využijete například při cestách na dovolenou.

Zátka vám umožní snadné vypuštění vody po koupeli, aniž byste ji museli naklánět a vodu vylévat. Pro bezpečnost dětí je korek vyroben z měkké gumy a nemá žádné ostré hrany. Další funkcí korku je jeho odbarvení a změna na bílou, když je voda příliš horká. Díky tomu se bude vaše batole vždy koupat v přiměřeně teplé vodě a přitom se vyhne popálení jemné pokožky miminka.
Na dně vany je podložka v podobě obláčku, která zabrání uklouznutí dítěte. Gumový obláček udrží miminko ve správné bezpečné poloze, díky které se bude moci bez obav oddávat radovánkám z koupání.

Na nohách vany jsou gumové nožky, které zabraňují samovolnému pohybu vany.

Složení nebo rozložení vany zabere jen chvilku. Po rozložení nožiček stiskněte dno a vana je připravena k použití. Na jedné ze stran je malý otvor pro zavěšení vany.

Věk dítěte: 0-6 let.

Materiál:Plast + silikon.

Rozměry vaničky (viz. foto): 81x49,5x22 cm

Nikdy nenechávejte dítě bez dozoru ve vaně při koupání!

69 Kč