Fenix GR+ Panely 230V IP44, skleněné, různé příkony s rozměry a barva

GR+ Panely 230V IP44

Skleněné GR+ Panely 230V IP44, různé příkony s rozměry a barva

Příkon(W)+Rozměr(mm)

Výrobce: Fenix

Panel GR+ je standardní skleněný panel GR, který má integrovaný bezdrátový přijímač Watts. K provozování panelu je proto nutné dokoupit bezdrátový termostat Watts V22. 

K ovládání až 4 panelů v jedné místnosti ale stačí jen jeden společný termostat V22, proto se objednává samostatně. Nástěnné konzoly jsou součástí výrobku, balení však neobsahuje fixační materiál (hmoždinky, vruty), které je nutno přizpůsobit typu konstrukce. 

Pro montované konstrukce (např. sádrokarton) doporučujeme použít speciální hmoždinky s potřebnou únosností (kovová hmoždinka; plastová hmoždinka).

UPOZORNĚNÍ: Panely lze zavěsit na výšku i na šířku, vždy však výhradně ve svislé poloze (na stěnu). Pro instalaci na strop lze použít pouze panely ECOSUN.

Barvy skla: Bílá, černá, žluto-zelená, červená a zrcadlo.

Sklo je materiál, který je velmi estetickým a nadčasovým doplňkem v koupelnách, obytných místnostech, i v různých reprezentativních prostorech.

Panely jsou proto vhodné v podstatě do jakéhokoliv interiéru. Vyrobeny jsou z tvrzeného skla, skleněná deska má částečnou akumulační schopnost. Panel doporučujeme ovládat pomocí externího prostorového termostatu.

Pro montované konstrukce (např. sádrokarton) doporučujeme použít speciální hmoždinky s potřebnou únosností (kovová hmoždinka MOLLY/Rigips; plastová hmoždinka HARTMUT/Knauf). Po zavěšení zůstává mezi zadní stranou panelu a nosnou konstrukcí vzdálenost 50mm.

UPOZORNĚNÍ: Tento výrobek spadá do kategorie řízených topidel. Dle nařízení komise (EU) 2015/1188, týkající se požadavků na Ekodesign lokálních topidel, musí být řízená topidla regulována externím řídícím zařízením (termostatem), jež není součástí výrobku a které odpovídá výše zmíněnému nařízení.

Cena od 8 999 Kč