Fenix Jednožilová topná rohož LD 160W/m², různé příkony a rozměry

Jednožilová topná rohož LD

Jednožilová topná rohož LD 160W/m², různé příkony a rozměry.

Příkon(W)+Plocha(m²)+Šířka(m)+Délka(m)

Výrobce: Fenix

Topná rohož s ochranným opletením do běžných i vlhkých prostor (koupelny, prádelny). Příkon 160 W/m² je ideální pro komfortní vyhřívání dlažby v koupelně nebo kuchyni. 

Rohože od 0,6 m² do 3,0 m² mají šířku jen 30 cm, hodí se proto na malé nebo členité plochy, u kterých se s rastrem 30 cm lépe pracuje.

Rohože od 4,3m² do 18,8m² mají šířku 50cm.

Spodní strana rohože je opatřena oboustranně lepící páskami, umožňujícími fixovat rohož k podkladu do okamžiku, než je zastěrkována flexibilním tmelem. 

Rohož je vyrobena z jednožilového kabelu ø3,1 mm a je opatřena dvěma připojovacími vodiči (tzv. Studenými Konci) délky 5 m. Prodloužené SK usnadňují uzavření topného obvodu - s rohoží se stačí vrátit alespoň ke stejné stěně, u které se s pokládkou začalo.

  • Krytí: IP 67 
  • Třída izolace: I.
  • Druh kabelu / průměr / ochranné opletení: jednožilový / 2,9 - 3,4 mm / ano 
  • Měrný výkon / délka studených konců: 160 W/m² / 2x 5m

VŠE O PODLAHOVÉM VYTÁPĚNÍ S NÁVODY K POUŽITÍ NAJDETE ZDE  


UPOZORNĚNÍ: Tento výrobek spadá do kategorie řízených topidel. Dle nařízení komise (EU) 2015/1188, týkající se požadavků na Ekodesign lokálních topidel, musí být řízená topidla regulována externím řídícím zařízením (termostatem), jež není součástí výrobku a které odpovídá výše zmíněnému nařízení.

805 Kč