New Baby Zimní fusak Classic Fleece, 95x45cm, pink/black

Zimní fusak

Zimní fusak New Baby Classic Fleece v barvě růžové nebo černé.

Kategorie: Dětské zboží | Dětské deky

Výrobce: New Baby

Popisek:

Multifunkční dětský zimní fusák New Baby Classic s fleecovou vnitřní vrstvou je ideální nejen do hlubokého kočárku, nebo holí, ale díky předšitým otvorům pro pětibodové zapínání bezpečnostích pásů jej můžete použít v autosedačce či sáňkách. 

Díky zipům a stahovacím páskům se přizpůsobí dítěti i velikosti kočárku. Kromě toho fusák nabízí v horní části praktickou kapsu. 

Tu lze zaháknout o opěradlo kočárku a fusák tak neklouzá dolů - ideální především do golfových kočárků. Vnitřek fusáku tvoří měkká a příjemná vrstva z fleecového materiálu. Tento materiál pomáhá udržovat stálou teplotu tělíčka dítěte, ale zároveň zabraňuje jeho přehřátí. 

Mezi fleecem a svrchní látkou se nachází vrstva teplého materiálu, která zaručuje dítěti pohodlí a teplo během studených a mrazivých dní. 

Horní část fusáku lze snadno vytvarovat do praktické kapuce. Vrchní díl fusáku lze snadno zcela rozepnout, čímž získáme velmi praktickou podložku. Tyto praktické zipy na bocích fusáku ještě více usnadňují manipulaci s dítětem.

Složení: vnitřní vrstva 100% polyester, vnější vrstva 100% polyester
Rozměry: cca 45x95 cm 

529 Kč