FENIX Topná folie 80 W/m² šířka 1,0m, různé příkony a délky - vhodné pro montáž "svépomocí"

Topná folie 80 W/m² šířka 1,0m

Chcete mít komfortně teplou podlahu? Rekonstruujete? Stavíte? Řešíte nedostačující tepelný komfort v bytě nebo kanceláři ? Máme pro Vás řešení - podlahové topené folie, které lze umístit pod plovoucí nebo vinylovou podlahovou krytinu nebo v kombinaci s podložkou HEAT-PAK i pod PVC či koberec. Tyto sady topných folií jsou vhodné i pro montáž "svépomocí".

Sada s folií 80 W/m² - šířka 1,0m, různé příkony a délky.

Délka(m)+Příkon(W)

Výrobce: FENIX

Sady jsou prodávány ve dvou plošných příkonech (oba v šířkách 0,6 m a 1,0 m): 80 W/m² je vhodný k podlahovému vytápění i ke krátkodobé temperaci vybraných zón podlahy (např. před sedací soupravou nebo kuchyňskou linkou.)

Předem si rozvrhněte jak budete folie pokládat - určíte tak potřebný počet pásů folie (sad) i jejich šířku a délku. Připojovací vodiče od každé sady se pak vedou podél stěny do instalační krabice. 

POZOR - od každého pásu vedou dva vodiče o průměru 3 mm, při instalaci 5 sad (pásů) jde již o svazek 10 kabelů o průměru cca 3 cm. Pro vedení kabelů je tedy nutné vytvořit odpovídající prostor (drážky, husí krk). Topné folie i připojovací vodiče lze dle potřeby krátit (sada obsahuje izolační terčíky na izolaci sběrnice folie v místě střihu), nelze ale upravit šířku folie - odstřihnutím sběrnice je folie znehodnocena.


UPOZORNĚNÍ: Tento výrobek spadá do kategorie řízených topidel. Dle nařízení komise (EU) 2015/1188, týkající se požadavků na Ekodesign lokálních topidel, musí být řízená topidla regulována externím řídícím zařízením (termostatem), jež není součástí výrobku a které odpovídá výše zmíněnému nařízení.

 

1 659 Kč