Reference

Reference E-shop JanaPřekvapila mě velmi vysoká kvalita ručníků a hlavně to pevné poutko. Jemnost a také vysoká savost při osušovaní po sprše či běžném mytí rukou. 100% mohou doporučit všem.

Petr Dočkal

11.5.2023

Super - úplně nejrychlejší dodání - jeden den objednáno - druhý den v zásilkovně k vyzvednutí - bomba !!!

Petra Krátká

23.3.2023

Sehnala jsem veškeré vybavení pro miminko, skvělé ceny, skvělá komunikace a rychlé vyřízení. Doporučuji

Marie Mikolajková

5.2.2023

Objednala jsem si Zlatou cihličku jako krabičku pro darování peněz. Nejenže přišla velmi rychle, ale je i moc krásná včetně stuhy. Navíc e-mailová komunikace s obchodem probíhala téměř obratem. VŠE SUPER, VŘELE DOPORUČUJI !!!

Olga Gajdošíková 

19.5.2023

Mohu doporučit nejen Eshop, ale hlavně skvělý gril s motorem a nerezovou otočnou jehlou, který předčil moje očekávání. Gril je opravdu z kvalitního silného plechu, má zadní topeniště a velmi rychle se roztopí na požadovanou teplotu, kterou měří teploměr instalovaný na víku. Topit se v něm dá nejen uhlím, ale i polínky dřeva, což nás velmi mile překvapilo. S otočný rožněm se velmi snadno manipuluje díky jeho výklopu. Motor je opravdu silny a s kýtou si hravě poradil. Zakoupili jsme i s odkapovou nerezovou miskou, na které se daji připravit třeba i brambory. Vřele doporučuji všem gurmánům, kteři rádi grilují. Komunikace s E-shopem Jana byla rychlá, platba převodem předem a gril jsem měl za 4 dny doma přepravní službou. Mohu doporučit nejen Eshop, ale hlavně skvělý gril s motorem a nerezovou otočnou jehlou, který předčil moje očekávání. Gril je opravdu z kvalitního silného plechu, má zadní topeniště a velmi rychle se roztopí na požadovanou teplotu, kterou měří teploměr instalovaný na víku. Topit se v něm dá nejen uhlím, ale i polínky dřeva, což nás velmi mile překvapilo. S otočný rožněm se velmi snadno manipuluje díky jeho výklopu. Motor je opravdu silny a s kýtou si hravě poradil. Zakoupili jsme i s odkapovou nerezovou miskou, na které se daji připravit třeba i brambory. Vřele doporučuji všem gurmánům, kteři rádi grilují. Komunikace s E-shopem Jana byla rychlá, platba převodem předem a gril jsem měl za 4 dny doma přepravní službou.
 Petr Skalička

26.5.2023

Kontaktní formulář - napiš svoji zkušenost a doporučení. Předem děkujeme za zaslání Vašich postřehů, podnětů, připomínek a zkušeností. Váš E-shop JANA